BASF Firmen Cup 2009

Německo - Hockenheimring 4,8 km:

15.000 účastníků - bruslařů, běžců a nordic walkerů na sedmém ročníku BASF Firmen Cupu na německé Hockenheimringu na 4,8 km dlouhé trase, při teplotě lehce nad 20 stupňů celsia , ale taky 1200 pivních stolů a účast ze 750 firem, tak to byl letošní Firmen Cup.

V loňském roce jsem byl 52. s časem 9:40 min.

Letos se na start postavilo 1654 bruslařů a v 18:00 hod. závod slavnostně odstartovala výstřelem z pistole německá boxerská hvězda Regina Halmich. Začátek závodu byl lepší než v loňském roce, dokonce jsem se až k Mercedes tribuně (65% závodu) držel vedoucí skupinky, ale pak přišlo opět 'vytuhnutí' a v závěru kolem mě prolítlo asi 20 borců a já viděl cíl už jen hodně rozmazaně :-).

Dojel jsem na 48 místě  v čase 9:31 min.

Tak oproti loňsku jsem zrychlil o 9 sec. a posunul se o 4 místa, takže pouze optické zlepšení.  No co se dá dělat, do příštího roku víme na čem zapracovat. I když otázkou zůstává, jestli to nebude už jen to technický vybavení co na sobě můžu zlepšit... :)

Ondra (Jordan), s kterým závod jezdím, dojel na 287 místě v čase 12:04 - Gratuluji!

(foto: André KAUB)

Copyright © 2021,Miroslav Kapoun. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.